O firmie Oferta Szkolenia E-learning Akcesoria BHP Kontakt Aktualności


O firmie

Firma "HSE JOLMET" oferuje profesjonalne usługi i rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska oraz ochrony przeciwpożarowej dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, placówek oświatowych, służby zdrowia, administracji publicznej i innych.

Nasi pracownicy mają doświadczenie w rozwiązaniach dla małych i średnich firm oraz dla dużych zakładów i korporacji. Posiadamy specjalistów pracujących w niemalże wszystkich branżach m.in.: w budownictwie, motoryzacji, handlu, transporcie, przetwórstwie tworzyw sztucznych, oświacie, służbie zdrowia i innych.

Wszyscy nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie szkoleniowe, a firma dysponuje niezliczoną ilością pomocy oraz materiałów szkoleniowych.

Usługi mogą być świadczone w języku polskim lub angielskim.

W związku z rozwojem i rozszerzeniem oferty o usługi związane z Ochroną ?rodowiska oraz ciągle poszerzającej się ilości oferowanych szkoleń, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, na bazie istniejącej od 1990 roku firmy "JOLMET" oferującej KOMPEKSOWˇ OBSŁUGĘ Z ZAKRESU BHP. W marcu 2009 roku powstaje "HSE JOLMET" ściśle współpracująca z dotychczas istniejącą firmą.

HISTORIA "JOLMET"

Firma JOLMET istnieje od 1990 roku.

Od tego czasu firma JOLMET prowadziła obsługę kilkudziesięciu firm zajmujących się różnorodną działalnością gospodarczą, przeprowadzono niezliczoną liczbę szkoleń oraz kursów z zakresu BHP dla pracowników na niemalże wszystkich stanowiskach. Oferta ciągle się rozwijała i była dostosowywana do rosnących wymagań rynku. Obecnie JOLMET oferuje profesjonalne usługi i rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa pracy dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, placówek oświatowych, służby zdrowia, administracji publicznej i innych.

NASI SPECJALISCI

Nasi pracownicy mają doświadczenie w rozwiązaniach dla małych i średnich firm oraz dla dużych zakładów i korporacji. Posiadamy specjalistów pracujących w niemalże wszystkich branżach m.in.:

- w budownictwie
- motoryzacji
- handlu
- transporcie
- przetwórstwie tworzyw sztucznych
- oświacie
- służbie zdrowia
- i innych.

Wszyscy nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie szkoleniowe oraz odpowiednie przygotowanie dydaktyczne.

Usługi mogą być świadczone w języku polskim lub angielskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

PARTNERZY:
BHP Bielsko Biała bhp Katowice BHP BIELSKO Tychy bhp Czechowice Dziedzice behapowiec ocena ryzyka bhp ochrona środowiska ppoż